Společnost ePojisteni.cz, největší český srovnávač a prodejce online pojištění, koupila LeadGen divizi Elephant Orchestra, a.s., která je největším tuzemským dodavatelem kvalifikovaných kontaktů (leadů).

Obě společnosti si jsou velmi blízké. ePojisteni.cz vidí významné synergie v činnosti obou společností a věří, že propojení produktových portfolií obou společností bude dobrým základem pro další růst. Portál Uspory.cz budou pro ePojisteni.cz strategickým produktem, jehož prostřednictvím dojde k expanzi z oblasti pojištění do dalších produktových kategorií. I po akvizici bude fungovat LeadGen Elephant Orchestra samostatně, pod současným brandem a v rámci aktuální organizační struktury. „Jsme z této transakce nadšeni, protože skvěle rozšiřuje naše stávající portfolio a obohatí spektrum služeb, které jsme schopni nabízet zákazníkům. Vzájemná spolupráce má obrovský potenciál a přináší velkou přidanou hodnotu nejen našim stávajícím z ákazníkům.”, řekl Dušan Šenkypl, obchodní ředitel společnosti ePojisteni.cz.

„Naším cílem je zajistit další růst LeadGen divize. Nabídku ze strany ePojisteni na spojení s LeadGen divizí jsme vyhodnotili jako nejlepší z hlediska kontinuity. Věřím, že tento krok přinese LeadGenu pokračování úspěchů z předchozích let.“, vysvětluje Pavel Šťovíček, člen představenstva Elephant Orchestra, a.s.

Portál ePojisteni.cz nabízí srovnání různých pojistných produktů, svým klientům zjednodušuje orientaci v nabídce pojišťoven a umožňují jim uzavírat co nejvýhodnější pojistky. ePojisteni.cz s.r.o. je s více než 150,000 uzavřenými autopojištěními největším online prodejcem pojištění v České republice.

Oddělení Lead generation bylo založeno v roce 2009 jako součást Elephant Orchestra, a.s. za účelem monetizace návštěvnosti internetu ve střední Evropě. Spolupracuje s klienty převážně v České a Slovenské republice, Polsku a Holandsku. Za dobu působění na českém trhu divize vybudovala řadu předních portálů v oborech osobních financí, pojištění, energií a telekomunikací.Autor:
ruc-poc
Zveřejněno:
6. 6. 2012 v 4:54 pm
Rubrika:
Novinky v povinném ručení
Komentáře:
Můžete přidat komentář, nebo trackback z vašich stránek.
RSS:
Komentáře k tomuto článku můžete sledovat prostřednictvíme RSS 2.0 kanálu.
Přečtěte si také:

Comments are closed.