Modrá pyramida dále rozšiřuje paletu svých produktů a služeb. V rámci finančního poradenství klientům nabízí nejen stavební spoření a úvěry na bydlení včetně hypoték, ale také celou řadu bankovních a pojišťovacích produktů.
Například si zde můžete zřídit „povinné ručení“ i havarijní pojištění auta, ale také si ve všech poradenských centrech a u finančních poradců Modré pyramidy můžete vyřídit úvěr na auto.

Úvěr MojeAuto, který je určen na koupi nového i ojetého auta, přináší mnoho výhod – klient získá peníze ještě před výběrem konkrétního automobilu, úvěr má schválen do 15 minut a peníze na účtu do 2 pracovních dní, což může zásadně vylepšit jeho vyjednávací pozici při koupi. Klient navíc může zároveň uzavřít výhodné povinné ručení a havarijní pojištění.

Na podporu prodeje produktu MojeAuto připravila Modrá pyramida soutěž pro všechny. Až do konce března se mohou všichni klienti (noví i stávající) zúčastnit soutěže o poukázku na benzín v hodnotě 1 000,– Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou se dozví v poradenských centrech nebo přímo u finančních poradců Modré pyramidy.

Tato akce trvá do 31. března. Bližší informace v poradenských centrech Modré pyramidy a na www.modrapyramida.cz.Autor:
ruc-poc
Zveřejněno:
1. 3. 2012 v 4:35 pm
Rubrika:
Novinky v povinném ručení
Komentáře:
Můžete přidat komentář, nebo trackback z vašich stránek.
RSS:
Komentáře k tomuto článku můžete sledovat prostřednictvíme RSS 2.0 kanálu.
Přečtěte si také:

Comments are closed.